Samenstelling van het team
Directeur Mw. I. Zopfi
i.zopfi@borgesius.net
Intern begeleider Dhr. J. Taks
j.taks@borgesius.net
Coördinator onderbouw Mw. L. Mouws
Coördinator middenbouw Mw. L. van Ruiten
Coördinator bovenbouw Dhr. J. van Dijk
Digicoach Mw. E. van Merriënboer
Cultuurcoördinator Dhr. R. Deckers
  Mw. C. Pauly
Administratief medewerkster Mw. K. Honings
k.honings@borgesius.net
Conciërge Dhr. R. van Boeckholtz
Onderwijsassistenten Mw. M. Assalhi
m.assalhi@borgesius.net
Mw. M. Muller
m.muller@borgesius.net
Mw. T. Lodders
t.lodders@borgesius.net
Mw. A. van de Reep
a.vandereep@borgesius.net
Dhr. E. de Rooij
ezra.derooij@borgesius.net
Huishoudelijke dienst Mw. J. van Dorst
  Mw. J. de Bruijn
  Mw. A. van de Broek
Vrijwilligers Mw. A. van de Broek
  Dhr. A. Meijer
 
Groepsindeling schooljaar 2020-2021
Groep 1/2A Mw. T. Aerts
t.aerts@borgesius.net
Mw. J. Dingenouts
j.dingenouts@borgesius.net
Groep 1/2B Dhr. R. Deckers
r.deckers@borgesius.net
Groep 1/2C Mw. S. Gerritse
s.gerritse@borgesius.net
Mw. L. Mouws
l.mouws@borgesius.net
Groep 1/2D Mw. E. van Merriënboer
e.vanmerrienboer@borgesius.net
Mw. J. Dingenouts
j.dingenouts@borgesius.net
Groep 3A Mw. J. Lodewijks
j.lodewijks@borgesius.net
Mw. N. Kuijstermans
n.vandongen@borgesius.net
Groep 3B Mw. N. Pertijs
n.pertijs@borgesius.net
Groep 4A Mw. R. Poppelaars
r.poppelaars@borgesius.net
Mw. A. Bastiaansen
a.debruijn-bastiaansen@borgesius.net
Groep 4B Mw. L. van Ruiten
l.vanruiten@borgesius.net
Mw. A. Bastiaansen
a.debruijn-bastiaansen@borgesius.net
Groep 5A Mw. S. van Diest
s.vandiest@borgesius.net
Groep 5B Mw. M. Verhulst
m.verhulst@borgesius.net
Groep 6A Mw. K. Brans
k.brans@borgesius.net
Mw. D. Voet
d.voet@borgesius.net
Groep 6B Mw. V. Koevoets
v.koevoets@borgesius.net
Groep 7 Mw. C. Pauly
c.pauly@borgesius.net
Groep 7-8 Dhr. J. Broos
j.broos@borgesius.net
Groep 8 Dhr. J. van Dijk
j.vandijk@borgesius.net
Mw. A. Bastiaansen
a.debruijn-bastiaansen@borgesius.net
 
Mw. K. Verpalen heeft woensdag in Schijf de kinderen van de plusgroep basisschool Martinus Rucphen, De vindplaats Schijf en Vinkenbos Sprundel.

Bij ziekte van een leerkracht doen we een beroep op invalkrachten van het vervangingsbureau, waarbij het bestuur is aangesloten.

Verder zullen in enkele klassen stagiaires ervaring komen opdoen.