Samenstelling van het team
Directeur Mw. S. Melissen (Stefanie)
s.melissen@borgesius.net
Intern begeleiders Dhr. J. Taks (John)
j.taks@borgesius.net    
Mw. T. Haverkamp (Tineke)
t.haverkamp@borgesius.net
Administratief medewerkster Mw. K. Honings (Karin)
k.honings@borgesius.net
Onderwijsassistenten Mw. M. Assalhi (Miriam)
m.assalhi@borgesius.net
Mw. A. van de Reep (Amber)
a.vandereep@borgesius.net
Dhr. E. de Rooij (Ezra)
ezra.derooij@borgesius.net
Mw. N. Dekker (Natasja)
n.dekker@borgesius.net
Huishoudelijke dienst Mw. J. van Dorst (Joke)
  Mw. A. van de Broek (Angela)
  Mw. J. Verschuren (Jolanda)
Vrijwilliger
Conciërge
Mw. A. van de Broek (Adje)
Dhr. M. van Heck (Maurice)                                                            
 
Groepsindeling schooljaar 2022-2023
Groep 1/2A Mw. K. de Koning-Boumeester (Kristel)
k.dekoning-boumeester@borgesius.net
Groep 1/2B Mw. S. Deelen (Sandra)
s.deelen@borgesius.net
Mw. T. Aerts (Tessa)
t.aerts@borgesius.net
Groep 1/2C Mw. S. Kas (Sheila)
s.gerritse@borgesius.net
Mw. L. Mouws (Lianda)
l.mouws@borgesius.net
Groep 1/2D Mw. E. van Merrienboer (Elsemieke)
e.vanmerrienboer@borgesius.net
Mw. J. Dingenouts (Jolanda)
j.dingenouts@borgesius.net
Groep 3A Mw. J. Lodewijks (Joyce)
j.lodewijks@borgesius.net
Mw. H. Bastiaansen (Heidy)
h.bastiaansen-gommers@borgesius.net
Groep 3B Mw. N. Pertijs (Nienke)
n.pertijs@borgesius.net
Groep 4 Mw. A. de Bruijn (Anouk)
a.debruijn-bastiaansen@borgesius.net
Mw. A. Hobé (Anneloes)
a.hobe@borgesius.net
Groep 4/5 Mw. L. van Ruiten (Lotte)
l.vanruiten@borgesius.net
Mw. B. Maas (Brenda)
b.maas@borgesius.net
Groep 5 Mw. S. van Diest (Sabine)
s.vandiest@borgesius.net
Mw. B. Maas (Brenda)
b.maas@borgesius.net
Groep 6A Mw. K. Brans (Kitty)
k.brans@borgesius.net
Mw. A. Koeken-Domen (Anke)
a.domen@borgesius.net
Groep 6B Mw. F. van der Ha (Femke) 
f.vanderha@borgesius.net
Mw. M. van Overveld-van Dijk (Monique)
m.vandijk@borgesius.net
Groep 7A Dhr. R. Waalwijk (Rick)
r.waalwijk@borgesius.net
Groep 7B Dhr. J. van Dijk (Johnny)
j.vandijk@borgesius.net
Groep 8A Mw. M. Mensen (Monique)
m.mensen@borgesius.net
Groep 8B Dhr. J. Broos (Jeroen)
j.broos@borgesius.net
Mw. K. Brans (Kitty) 
k.brans@borgesius.net
 
Bij ziekte van een leerkracht doen we een beroep op invalkrachten van het vervangingsbureau, waarbij het bestuur is aangesloten.

Verder zullen in enkele klassen stagiaires ervaring komen opdoen.